kúrenie

Poruchová služba kúrenie

+421 948 121 398
kúrenár bratislava

Teplo pre váš domov: servis a údržba kúrenia

Užívajte si tepelný komfort a neplaťte zaň viac ako je nevyhnutné! Bez vykurovania domov, bytov a ostatných objektov si už iba ťažko vieme predstaviť náš život, mať však skutočne kvalitné vykurovanie je viac ako len otázkou pohodlia. Vykurovanie v perfektnom stave vám nielenže zabezpečí dostatok tepla, ale bude dlhé roky spoľahlivo slúžiť a pomôže vám aj niečo ušetriť. Uvedomujeme si, aké dôležité je teplo vášho domova a preto ak hľadáte kúrenára, môžete sa na nás maximálne spoľahnúť.

Údržba a oprava ústredného kúrenia

Ústredné vykurovanie si vyžaduje pravidelné kontroly a tiež údržbu, aby mohlo počas vykurovacej sezóny spoľahlivo plniť svoju funkciu. Údržba a servis ústredného kúrenia by tak mal ideálne prebiehať mimo vykurovacej sezóny, prípadne pred jej začiatkom. Práve preventívna údržba ústredného kúrenia je tou správnou cestou, ako sa vyhnúť problémom s vykurovaním počas zimy a eventuálne aj spôsobeniu škôd v dôsledku zanedbaných rozvodov vykurovania.

Servis podlahového kúrenia

Podlahové vykurovanie má stále viac priaznivcov. Sme pripravený nielen na montáž podlahového kúrenia, ale aj jeho následnú údržbu a kontroly. Ak sa vám čokoľvek nezdá, obráťte sa na nás a presvedčíme sa, v akom stave je vaše podlahové kúrenie, a kde je priestor na zlepšenie. Samotné podlahové kúrenie je veľmi výhodným riešením pre byty aj rodinné domy, pretože sa postará o rovnomerné sálanie tepla, šetrí priestor a dokáže fungovať veľmi efektívne. Uvedené však platí len za predpokladu, že servis podlahového kúrenia nezanedbáte a zveríte odborníkom.

Kúrenári k vašim službám

Nezáleží na tom, či bývate v starom dome alebo novostavbe. Postaráme sa vám o podlahové kúrenie, rekonštrukciu rozvodov kúrenia a tiež sa na nás môžete spoľahnúť aj potrebujete montáž, výmenu alebo údržbu vykurovacích telies. Zvládneme rutinnú údržbu, inšpekcie a nezľakneme sa ani zložitých porúch. Presvedčte sa sami, že cesta k efektívnemu vykurovaniu začína využitím našich služieb.