kúrenie

PORUCHOVÁ SLUŽBA KANALIZÁCIA

+421 948 121 398
poruchová služba kanalizácie

Odborná oprava kanalizácie rýchlo a za dostupnú cenu!

Voda a kanalizácia môžu byť zdrojom celého radu problémov. Prasknuté potrubie dokáže spôsobiť vlhnutie stien, zatopenie, ale tiež byť zdrojom zápachu. Ničím výnimočným nie je ani upchaté potrubie, ktoré dokáže paralyzovať celú domácnosť. Kanalizácia v dome môže pomerne ľahko spôsobiť aj havarijný stav a aj pre také prípady sme pripravení vykonať promptný a profesionálny zásah.

Trasovanie potrubia a domovej kanalizácie

Skôr ako prebehne oprava kanalizácie či akýkoľvek iný zásah, vždy je potrebné odhaliť všetky príčiny, ktoré viedli k poruche. Slúži nám na to profesionálna kamera a ďalšie náradie umožňujúce vykonať trasovanie a inšpekciu celého potrubia. Rýchlo odhalíme netesnosti, hromadenie nánosov aj opotrebované časti potrubia. Oprava kanalizácie v našom podaní je tak vždy cieleným zásahom.

Oprava kanalizácie na mieru

Po odhalení príčiny postupujeme tak, aby sme vás spoľahlivo a na dlhú dobu zbavili problémov se kanalizáciou. Vyberieme riešenie, ktoré bude trvácne a zároveň šetrné voči vašej peňaženke. Opravíme jednoduchú bodovú poruchu na kanalizácii ale rovnako sme schopní vykonať kompletnú rekonštrukciu domových odpadov. Spoľahnite sa na nás bez ohľadu na to, či hľadáte opravy kanalizácie výkopom aj bez výkopu, prípadne opravy nádrží a revíznych šácht.

Kanalizácia v dome bez problémov

Voda a kanalizácia vám už nemusia naháňať strach. Zabezpečujeme krtkovanie potrubia, uvoľňovanie odpadových rúr, čistenie a opravy kanalizácie všetkých druhov a samozrejme nevynechávame ani dôkladnú inšpekciu potrubia. Spoľahnite sa na opravy a údržbu kanalizácie v našom podaní a hoďte za hlavu problémy s neodtekaním, zatekaním či zápachom z potrubia. Pri havarijnej situácii je každá hodina drahá, opravy kanalizácie preto realizujeme rýchlo, cielene a za veľmi priaznivú cenu.